22.01 | 22.01 | Clàssica Comunitat Valenciana 1969 - Gran Premi València | DE LIE Arnaud | 1.1 |
25.01 | 25.01 | Trofeo Calvia | COSTA Rui | 1.1 |
26.01 | 26.01 | Trofeo Ses Salines - Alcudia | VAN DEN BERG Marijn | 1.1 |
27.01 | 27.01 | Trofeo Andratx - Mirador D'es Colomer (Pollença) | GOOSSENS Kobe | 1.1 |
28.01 | 28.01 | Trofeo Serra de Tramuntana (Lloseta - Lloseta) | GOOSSENS Kobe | 1.1 |
28.01 | 28.01 | Grand Prix Aspendos | STRELNIKOV Yegor | 1.2 |
29.01 | 29.01 | Grand Prix Cycliste de Marseille La Marseillaise | POWLESS Neilson | 1.1 |
29.01 | 29.01 | Trofeo Palma - Palma | VERNON Ethan | 1.1 |
01.02 - 05.02 | 01.02 | Etoile de Bessèges - Tour du Gard | POWLESS Neilson | 2.1 |
04.02 | 04.02 | Grand Prix Apollon Temple | ROSTOVTSEV Sergey | 1.2 |
09.02 - 11.02 | 09.02 | Tour of Antalya | | 2.1 |
11.02 | 11.02 | Vuelta Ciclista a la Región de Murcia Costa Cálida | TURNER Ben | 1.1 |
12.02 | 12.02 | Figueira Champions Classic | PEDERSEN Casper | 1.1 |
13.02 | 13.02 | Jaén Paraiso Interior | POGAČAR Tadej | 1.1 |
17.02 - 19.02 | 17.02 | Tour des Alpes Maritimes et du Var | VAUQUELIN Kévin | 2.1 |
17.02 | 17.02 | National Championships Pakistan U23 - ITT | WAHID Abdul | NC |
23.02 - 26.02 | 23.02 | O Gran Camiño | VINGEGAARD Jonas | 2.1 |
28.02 | 28.02 | Le Samyn | MENTEN Milan | 1.1 |
01.03 | 01.03 | Trofej Umag - Umag Trophy | ŤOUPALÍK Adam | 1.2 |
04.03 | 04.03 | Grand Prix Criquielion | WELSFORD Sam | 1.1 |
04.03 | 04.03 | Alanya CUP | SMIT Willie | 1.2 |
04.03 | 04.03 | Le Tour des 100 Communes | VERVENNE Jonathan | 1.2 |
04.03 | 04.03 | Salverda Ster van Zwolle | VERMELTFOORT Coen | 1.2 |
04.03 - 05.03 | 04.03 | Visit South Aegean Islands | OTRUBA Jakub | 2.2 |
05.03 | 05.03 | Grote prijs Jean - Pierre Monseré | THIJSSEN Gerben | 1.1 |
05.03 | 05.03 | Grand Prix de la Ville de Lillers Souvenir Bruno Comini | STOKBRO Andreas | 1.2 |
05.03 | 05.03 | Trofej Poreč - Poreč Trophy | STOSZ Patryk | 1.2 |
09.03 - 12.03 | 09.03 | Istarsko Proljeće - Istrian Spring Trophy | GRAAT Tijmen | 2.2 |
11.03 | 11.03 | Rhodes GP by Culture & Sports Organization | LUNDER Eirik | 1.2 |
12.03 | 12.03 | Albert Achterhes Profronde van Drenthe | HAGENES Per Strand | 1.1 |
12.03 | 12.03 | Dorpenomloop Rucphen | REX Laurenz | 1.2 |
17.03 - 19.03 | 17.03 | International Tour of Rhodes | MORGADO António | 2.2 |
17.03 | 17.03 | Youngster Coast Challenge | VANGHELUWE Warre | 1.2U |
18.03 | 18.03 | Classic Loire Atlantique | ZINGLE Axel | 1.1 |
19.03 | 19.03 | Cholet - Pays de la Loire | PITHIE Laurence | 1.1 |
19.03 | 19.03 | Per Sempre Alfredo | ENGELHARDT Felix | 1.1 |
19.03 | 19.03 | Classica da Arrabida - Cyclin'Portugal | AULAR Orluis | 1.2 |
19.03 | 19.03 | GP Slovenian Istria | PROĆ Bartłomiej | 1.2 |
19.03 | 19.03 | Popolarissima | PERSICO Davide | 1.2 |
21.03 - 25.03 | 21.03 | Settimana Internazionale Coppi e Bartali | SCHMID Mauro | 2.1 |
22.03 - 26.03 | 22.03 | Olympia's Tour | BREGNHØJ Mathias | 2.2 |
22.03 - 26.03 | 22.03 | Volta ao Alentejo | AULAR Orluis | 2.2 |
23.03 | 23.03 | GP Goriska & Vipava Valley | ŤOUPALÍK Adam | 1.2 |
26.03 | 26.03 | La Roue Tourangelle Centre Val de Loire - Trophée Groupama Paris Val de Loire | TOWNSEND Rory | 1.1 |
26.03 | 26.03 | Gent-Wevelgem / Kattekoers-Ieper | GELDERS Gil | 1.2U |
26.03 | 26.03 | GP Adria Mobil | FINKŠT Tilen | 1.2 |
26.03 | 26.03 | Syedra Ancient City | TZORTZAKIS Polychronis | 1.2 |
31.03 | 31.03 | La Route Adélie de Vitré | DVERSNES Fredrik | 1.1 |
01.04 | 01.04 | Volta Limburg Classic | GROVES Kaden | 1.1 |
02.04 | 02.04 | Trofeo Piva | VILLA Giacomo | 1.2U |
04.04 - 07.04 | 04.04 | Région Pays de la Loire Tour | KAMP Alexander | 2.1 |
06.04 - 09.04 | 06.04 | Circuit des Ardennes | BREGNHØJ Mathias | 2.2 |
10.04 | 10.04 | Giro del Belvedere | STAUNE-MITTET Johannes | 1.2U |
11.04 - 14.04 | 11.04 | Giro di Sicilia | LUTSENKO Alexey | 2.1 |
11.04 | 11.04 | Paris - Camembert | FERRON Valentin | 1.1 |
11.04 | 11.04 | G.P. Palio del Recioto - Trofeo C&F Resinatura Blocchi | GRAAT Tijmen | 1.2U |
12.04 - 16.04 | 12.04 | Tour du Loir et Cher | MARSMAN Tim | 2.2 |
14.04 | 14.04 | Classic Grand Besançon Doubs | LAFAY Victor | 1.1 |
15.04 | 15.04 | Tour du Jura Cycliste | VAUQUELIN Kévin | 1.1 |
15.04 | 15.04 | Arno Wallaard Memorial | WALLIN Rasmus Bøgh | 1.2 |
15.04 | 15.04 | Liège - Bastogne - Liège U23 | BUSATTO Francesco | 1.2U |
16.04 | 16.04 | Giro della Città Metropolitana di Reggio Calabria | RESTREPO Jhonatan | 1.1 |
16.04 | 16.04 | Tour du Doubs | HERRADA Jesús | 1.1 |
16.04 | 16.04 | Tr. Città di S. Vendemiano - GP Industria & Commercio | FOLDAGER Anders | 1.2U |
19.04 - 22.04 | 19.04 | Belgrade Banjaluka | ČERNE Gregor Matija | 2.2 |
21.04 | 21.04 | National Championships Greece U23 - ITT | DRAKOS Nikolaos Michail | NC |
23.04 | 23.04 | Rutland-Melton CiCLE Classic | LAMPERTI Luke | 1.2 |
25.04 | 25.04 | Gran Premio della Liberazione | ROMELE Alessandro | 1.2U |
25.04 - 01.05 | 25.04 | Le Tour de Bretagne Cycliste | PELLAUD Simon | 2.2 |
28.04 - 30.04 | 28.04 | Vuelta Asturias Julio Alvarez Mendo | FORTUNATO Lorenzo | 2.1 |
29.04 - 03.05 | 29.04 | Carpathian Couriers Race in memory of Wacław Felczak | GLIVAR Gal | 2.2U |
30.04 | 30.04 | GP Vorarlberg p/b RadHaus Rankweil | BOROŠ Michael | 1.2 |
01.05 | 01.05 | Circuito del Porto - Trofeo Arvedi | PINAZZI Mattia | 1.2 |
01.05 | 01.05 | Eschborn-Frankfurt | GUDNITZ Joshua | 1.2U |
02.05 - 06.05 | 02.05 | International Tour of Hellas | LEITÃO Iúri | 2.1 |
06.05 | 06.05 | Ronde van Overijssel | VERMELTFOORT Coen | 1.2 |
06.05 | 06.05 | Sundvolden GP | HOLTER Ådne | 1.2 |
07.05 | 07.05 | Flèche Ardennaise | HUISING Menno | 1.2 |
07.05 | 07.05 | Paris-Roubaix Espoirs | DE DECKER Tijl | 1.2U |
07.05 | 07.05 | Ringerike GP | ROOTKIN-GRAY Jack | 1.2 |
11.05 - 14.05 | 11.05 | Tour of Mesopotamia | | 2.2 |
13.05 | 13.05 | Tour du Finistère | PENHOËT Paul | 1.1 |
13.05 | 13.05 | Grand Prix Herning | NORSGAARD Mathias | 1.2 |
14.05 | 14.05 | Boucles de l'Aulne - Châteaulin | VAN AVERMAET Greg | 1.1 |
14.05 | 14.05 | Fyen Rundt - Tour of Funen | BÉVORT Carl-Frederik | 1.2 |
14.05 | 14.05 | Gran Premio Industrie del Marmo | BAGATIN Christian | 1.2U |
17.05 - 21.05 | 17.05 | Flèche du Sud | RONHAAR Pim | 2.2 |
17.05 - 20.05 | 17.05 | Tour of Sakarya | LAAS Martin | 2.2 |
18.05 | 18.05 | Circuit de Charleroi Wallonie | MEEUS Jordi | 1.1 |
20.05 | 20.05 | Veenendaal-Veenendaal Classic | GROENEWEGEN Dylan | 1.1 |
21.05 | 21.05 | Antwerp Port Epic / Sels Trophy | DE BONDT Dries | 1.1 |
21.05 | 21.05 | Rund um Köln | VAN POPPEL Danny | 1.1 |
21.05 | 21.05 | GP Gorenjska | DE CASSAN Davide | 1.2 |
22.05 - 26.05 | 22.05 | Tour of Albania | STEDMAN Maximilian | 2.2 |
24.05 - 28.05 | 24.05 | Alpes Isère Tour | VAN EETVELT Lennert | 2.2 |
26.05 - 27.05 | 26.05 | Tour of Estonia | WALLIN Rasmus Bøgh | 2.1 |
26.05 - 28.05 | 26.05 | GP Beiras e Serra da Estrela | NYCH Artem | 2.2 |
26.05 - 28.05 | 26.05 | Tour de la Mirabelle | GEENS Jonas | 2.2 |
27.05 | 27.05 | Van Merksteijn Fences Classic | EWAN Caleb | 1.1 |
27.05 | 27.05 | Due Giorni Marchigiana - G.P. Santa Rita | EPIS Giosuè | 1.2 |