Search:  
topLogin

Calendar

Menu
  • Year
  • UCI Tour
  • Classification
DateRaceWinnerClass
31.01 Trofeo Ses Salines, Campos, Porreres, FelanitxHERRADA Jesús1.1
01.02 Trofeo Andratx - LlosetaBUCHMANN Emanuel1.1
02.02 Trofeo de Tramuntana: Soller - DeiaWELLENS Tim1.1
03.02 Grand Prix Cycliste la MarseillaiseTURGIS Anthony1.1
03.02 Trofeo PalmaKITTEL Marcel1.1
06.02 - 10.02 Volta a la Comunitat ValencianaIZAGIRRE Ion2.1
07.02 - 10.02 Etoile de BessègesLAPORTE Christophe2.1
09.02 Grand Prix GazipasaSAMOILAU Branislau1.2
10.02 Grand Prix AlanyaCARSTENSEN Lucas1.2
14.02 - 17.02 Tour de la ProvenceIZAGIRRE Gorka2.1
15.02 - 16.02 Vuelta Ciclista a la Región de Murcia Costa CálidaSÁNCHEZ Luis León2.1
17.02 Clasica de AlmeriaACKERMANN Pascal1.HC
17.02 Trofeo LaiguegliaVELASCO Simone1.HC
20.02 - 24.02 Volta ao Algarve em BicicletaPOGAČAR Tadej2.HC
20.02 - 24.02 Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del SolFUGLSANG Jakob2.HC
21.02 - 24.02 Tour of AntalyaREKITA Szymon2.2
22.02 - 24.02 Tour Cycliste International du Haut VarPINOT Thibaut2.1
24.02 GP Slovenian IstriaKUMP Marko1.2
02.03 Faun Environnement - Classic de l'Ardèche Rhône CrussolCALMEJANE Lilian1.1
03.03 Kuurne-Bruxelles-KuurneJUNGELS Bob1.HC
03.03 Royal Bernard Drome ClassicVUILLERMOZ Alexis1.1
03.03 International Rhodes Grand PrixRAJOVIĆ Dušan1.2
05.03 Le SamynSÉNÉCHAL Florian1.1
06.03 Trofej Umag - Umag TrophyKAŇKOVSKÝ Alois1.2
08.03 - 10.03 International Tour of RhodesBUDDING Martijn2.2
09.03 Grand Prix Velo AlanyaSHUMOV Nikolai1.2
09.03 Trofej Poreč - Poreč TrophyLIENHARD Fabian1.2
10.03 GP Industria & ArtigianatoSCHACHMANN Maximilian1.HC
10.03 Grote prijs Jean-Pierre Monseré1.1
10.03 Grand Prix de la Ville de Lillers Souvenir Bruno Comini1.2
10.03 Grand Prix Justiniano HotelsBALKAN Onur1.2
10.03 Rabobank Dorpenomloop Rucphen1.2
14.03 - 17.03 Istarsko Proljeće - Istrian Spring TrophyGALL Felix2.2
17.03 Ronde van DrentheLIGTHART Pim1.HC
17.03 Classica da Arrabida - Cyclin'PortugalLASTRA Jonathan1.2
17.03 Paris-TroyesCABOT Jeremy1.2
17.03 PopolarissimaVENCHIARUTTI Nicola1.2
20.03 Danilith Nokere KoerseBOL Cees1.HC
20.03 - 24.03 Volta ao AlentejoRODRIGUES João2.2
22.03 Bredene Koksijde ClassicACKERMANN Pascal1.HC
22.03 Youngster Coast ChallengeMÄRKL Niklas1.2U
24.03 Grand Prix de Denain - Porte du HainautVAN DER POEL Mathieu1.HC
25.03 - 31.03 Tour de NormandieFORFANG Ole2.2
27.03 - 31.03 Settimana Internazionale Coppi e BartaliHAMILTON Lucas2.1
30.03 Classic Loire AtlantiqueBARBIER Rudy1.1
31.03 Cholet - Pays de la LoireSARREAU Marc1.1
31.03 Gent-Wevelgem/Kattekoers-IeperRUTSCH Jonas1.Ncup
03.04 - 06.04 Giro di SiciliaMCNULTY Brandon2.1
05.04 Route Adélie de VitréSARREAU Marc1.1
05.04 - 07.04 Le Triptyque des Monts et ChâteauxBJERG Mikkel2.2U
06.04 Gran Premio Miguel IndurainHIVERT Jonathan1.1
06.04 Volta Limburg ClassicMÜLLER Patrick1.1
07.04 La Roue Tourangelle Région Centre Val de Loire - Trophée Harmonie MutuelleTAMINIAUX Lionel1.1
07.04 GP Adria MobilKUMP Marko1.2
07.04 Trofeo PivaZIMMERMANN Georg1.2U
09.04 - 12.04 Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la LoireGOUGEARD Alexis2.1
10.04 ScheldeprijsJAKOBSEN Fabio1.HC
12.04 - 14.04 GP Beiras e Serra da EstrelaÁVILA Edwin2.1
12.04 - 14.04 Circuit des Ardennes InternationalKAMP Alexander2.2
13.04 Ronde van Vlaanderen BeloftenSTOKBRO Andreas1.Ncup
13.04 Trofeo Edil cALEOTTI Giovanni1.2U
14.04 Klasika Primavera de AmorebietaBETANCUR Carlos1.1
16.04 Paris-CamembertCOSNEFROY Benoît1.1
17.04 De Brabantse Pijl - La Flèche BrabançonneVAN DER POEL Mathieu1.HC
17.04 - 21.04 Tour du Loir et Cher E ProvostBÁRTA Jan2.2
18.04 - 21.04 Belgrade BanjalukaFRANCZAK Paweł2.1
20.04 Tour du FinistèreSIMON Julien1.1
20.04 Arno Wallaard MemorialRICHARDSON Alexander1.2
20.04 Liège - Bastogne - Liège U23VERMAERKE Kevin1.2U
21.04 Tr. Città di S. Vendemiano - 59° GP IndustriaBAGIOLI Andrea1.2U
22.04 - 26.04 Tour of the AlpsSIVAKOV Pavel2.HC
22.04 Tro-Bro LéonVENDRAME Andrea1.1
22.04 Giro del BelvedereBATTISTELLA Samuele1.2U
23.04 G.P. Palio del Recioto - Trofeo C&F Resinatura BlocchiSOBRERO Matteo1.2U
25.04 - 27.04 Vuelta a Castilla y LeonCIMOLAI Davide2.1
25.04 - 01.05 Le Tour de Bretagne CyclisteMANZIN Lorrenzo2.2
25.04 - 28.04 Tour of MersinKONING Peter2.2
27.04 - 28.04 Tour du Jura CyclisteGOOSSENS Kobe2.2
28.04 Giro dell'AppenninoCATTANEO Mattia1.1
28.04 Rutland - Melton Cicle ClassicJOYCE Colin1.2
28.04 Visegrad 4 Bicycle Race Grand Prix PolandKAŇKOVSKÝ Alois1.2
30.04 - 05.05 Carpathian Couriers RaceVAN DEN BERG Marijn2.2U
01.05 Eschborn-FrankfurtRODENBERG Frederik1.2U
01.05 - 05.05 Five Rings of MoscowSOBAL Yauhen2.2
01.05 Memorial Andrzeja TrochanowskiegoKAŇKOVSKÝ Alois1.2
01.05 National Championships Belgium U23 - ITTVAN MOER BrentNC
02.05 - 05.05 Tour de YorkshireLAWLESS Chris2.HC
02.05 Memoriał Romana SiemińskiegoKAŇKOVSKÝ Alois1.2
02.05 - 05.05 Tour of MesopotamiaSAMOILAU Branislau2.2
03.05 - 05.05 Vuelta Asturias Julio Alvarez MendoCARAPAZ Richard2.1
04.05 GP Himmerland RundtLARSEN Niklas1.2
04.05 L'Etoile d'OrKONYCHEV Alexander1.Ncup
04.05 Ronde van OverijsselEEKHOFF Nils1.2
05.05 Circuito del Porto - Trofeo ArvediMOZZATO Luca1.2
05.05 Entre Brenne et MontmorillonnaisDAINESE Alberto1.2
05.05 Skive-LøbetRODENBERG Frederik1.2
08.05 National Championships Cyprus - ITTMILTIADIS AndreasNC
09.05 - 12.05 Rhône-Alpes Isère TourKRIZEK Matthias2.2
10.05 - 12.05 Vuelta Ciclista Comunidad de MadridRUSSO Clément2.1
10.05 - 12.05 CCC Tour - Grody PiastowskieMAŁECKI Kamil2.2
11.05 Minsk CupKARALIOK Yauheni1.2
11.05 PWZ Zuidenveld TourBUGTER Luuc1.2
11.05 Scandinavian Race in Uppsala 1909-2019WALLIN Rasmus Bøgh1.2
11.05 Sundvolden GPTRONDSEN Trond1.2
11.05 Visegrad 4 KerekparversenyFRANCZAK Paweł1.2
12.05 National Championships Cyprus - Road RaceMILTIADIS AndreasNC
12.05 Flèche ArdennaisePELLAUD Simon1.2
12.05 Gran Premio Industrie del MarmoGAMPER Patrick1.2U
12.05 Grand Prix de la Somme « Conseil Départemental 80»MANZIN Lorrenzo1.2
12.05 Grand Prix MinskVAHTRA Norman1.2
12.05 Ringerike GPSKJERPING Kristoffer1.2
12.05 Visegrad 4 Bicycle Race- GP SlovakiaKAŇKOVSKÝ Alois1.2
14.05 - 19.05 4 Jours de Dunkerque / Grand Prix des Hauts de FranceTEUNISSEN Mike2.HC
17.05 - 19.05 Vuelta AragónPRADES Eduard2.1
17.05 - 19.05 Tour d'Eure-et-LoirBUGTER Luuc2.2
17.05 - 19.05 Yavuz Sultan Selim Tour of Black SeaBALKAN Onur2.2
19.05 National Championships Austria - ITTBRÄNDLE MatthiasNC
19.05 Grand Prix CriquielionMARIT Arne1.2
19.05 National Championships Austria U23 - ITTGAMPER PatrickNC
20.05 - 24.05 Tour of AlbaniaFIORELLI Filippo2.2
22.05 - 26.05 Baltyk - Karkonosze TourMAŁECKI Kamil2.2
23.05 - 25.05 Tour of EstoniaRÄIM Mihkel2.1
23.05 Chabany RaceVASYLYUK Andriy1.2
23.05 - 26.05 Ronde de l'IsardBAGIOLI Andrea2.2U
24.05 - 26.05 Hammer StavangerTeam Jumbo-Visma2.1
24.05 - 26.05 Tour de l'AinPINOT Thibaut2.1
24.05 - 26.05 A Travers les Hauts de FranceHAYTER Ethan2.2
24.05 Horizon Park Race for PeaceSOBAL Yauhen1.2
25.05 Horizon Park Race MaidanTSIMOSHYK Uladzislai1.2
26.05 Grote Prijs Marcel KintCOQUARD Bryan1.1
26.05 Horizon Park Race ClassicVASYLYUK Andriy1.2
28.05 - 02.06 Tour of NorwayKRISTOFF Alexander2.HC
29.05 - 02.06 Flèche du SudHERMANS Quinten2.2
30.05 Circuit de WallonieBOUDAT Thomas1.1
31.05 - 02.06 Wyscig Mjr. Hubala - Sante TourPATERSKI Maciej2.1
31.05 - 02.06 Tour de la MirabellePELLAUD Simon2.2
01.06 Grand Prix de Plumelec-MorbihanCOSNEFROY Benoît1.1
01.06 - 02.06 Orlen Nations Grand PrixPRODHOMME Nicolas2.Ncup
01.06 Tour de RibasBALKAN Onur1.2
02.06 Boucles de l'Aulne - ChâteaulinGOUGEARD Alexis1.1
02.06 Rund um KölnPLANCKAERT Baptiste1.1
02.06 Odessa Grand PrixNIKITIN Matvey1.2
02.06 Paris-Roubaix EspoirsPIDCOCK Thomas1.2U
02.06 Trofeo Alcide DegasperiHILL Benjamin1.2
05.06 - 09.06 Skoda-Tour de LuxembourgHERRADA Jesús2.HC
06.06 - 09.06 Boucles de la MayenneFERASSE Thibault2.1
06.06 - 09.06 Course de la Paix Grand Prix Priessnitz spaLEKNESSUND Andreas2.Ncup
07.06 - 09.06 Cycling Tour of Bihor - BellottoMUÑOZ Daniel2.1
07.06 - 09.06 Hammer LimburgDeceuninck - Quick Step2.1
07.06 National Championships Slovenia - ITTPOGAČAR TadejNC
09.06 Gran Premio Città di LuganoULISSI Diego1.1
09.06 Coppa della Pace - Trofeo F.lli AnelliZIMMERMANN Georg1.2U
09.06 Memorial Philippe Van ConingslooTHIJSSEN Gerben1.2
10.06 Ronde van LimburgGROSU Eduard-Michael1.1
11.06 - 16.06 Tour de HongrieNEILANDS Krists2.1
11.06 Bursa Orhangazi RaceBALKAN Onur1.2
12.06 - 16.06 Baloise Belgium TourEVENEPOEL Remco2.HC
12.06 Bursa Yildirim Bayezit RaceSAYAR Mustafa1.2
13.06 GP du canton d'ArgovieKRISTOFF Alexander1.HC
13.06 - 23.06 Giro Ciclistico d'ItaliaARDILA Andrés Camilo2.2U
13.06 - 16.06 OberösterreichrundfahrtSTEIMLE Jannik2.2
13.06 - 16.06 Ronde de l'OiseMALDONADO Anthony2.2
14.06 National Championships Belarus - ITTSOBAL YauhenNC
14.06 National Championships Belarus U23 - ITTVOLKAU IlyaNC
14.06 - 16.06 Tour of MalopolskaSTACHOWIAK Adam2.2
15.06 National Championships Israel - ITTNIV GuyNC
15.06 National Championships Israel U23 - ITTYOGEV AlonNC
15.06 National Championships Germany U23 - Road RaceHEINSCHKE LeonNC
15.06 National Championships Luxembourg U23 - Road RaceCONTER KenNC
15.06 National Championships Switzerland U23 - Road RaceSCHMID MauroNC
16.06 National Championships Belarus - Road RaceSOBAL YauhenNC
16.06 Midden-Brabant Poort OmloopDE KLEIJN Arvid1.2
17.06 Mont Ventoux Dénivelé ChallengeHERRADA Jesús1.1
18.06 National Championships Latvia U23 - ITTGAVARS Eriks TomsNC
19.06 - 23.06 Tour of SloveniaULISSI Diego2.HC
19.06 - 23.06 ZLM TourTEUNISSEN Mike2.1
20.06 - 23.06 La Route d'Occitanie - La Dépêche du MidiVALVERDE Alejandro2.1
20.06 - 23.06 Le Tour de Savoie Mont BlancHARPER Chris2.2
21.06 Dwars door het HagelandVANBILSEN Kenneth1.1
22.06 European Games WE - Road RaceWIEBES LorenaJR
22.06 Heylen Vastgoed Heistse PijlHODEG Álvaro José1.1
22.06 Grand Prix Doliny Baryczy migród - XXIX Memoria Grundmanna i WizowskiegoJANISZEWSKI Sylwester1.2
22.06 National Championships Denmark U23 - ITTPRICE-PEJTERSEN JohanNC
23.06 ElfstedenrondeMERLIER Tim1.1
23.06 National Championships Iceland - Road RaceINGVASON Birkir SnærNC
23.06 European Games - Road RaceBALLERINI DavideJR
23.06 International Race Korona Kocich GorSTOSZ Patryk1.2
23.06 National Championships Denmark U23 - Road RaceRODENBERG FrederikNC
24.06 National Championships Ukraine U23 - Road RaceSOLTASIUK VladyslavNC
25.06 European Games - ITTKIRYIENKA VasilJR
25.06 National Championships Ukraine U23 - ITTSOLTASIUK VladyslavNC
26.06 Halle IngooigemDE BONDT Dries1.1
26.06 National Championships Azerbaijan - ITTASADOV ElchinNC
26.06 National Championships Netherlands - ITTVAN EMDEN JosNC
26.06 National Championships Switzerland - ITTKÜNG StefanNC
26.06 Internationale Wielertrofee Jong Maar Moedig I.W.T.VAN DEN BRANDE Julien1.2
26.06 National Championships Italy U23 - ITTSOBRERO MatteoNC
26.06 National Championships Netherlands U23 - ITTHOOLE DaanNC
26.06 National Championships Switzerland U23 - ITTBISSEGGER StefanNC
27.06 National Championships Belgium - ITTVAN AERT WoutNC
27.06 National Championships Czech Republic - ITTBÁRTA JanNC
27.06 National Championships Czech Republic U23 - ITTOTRUBA JakubNC
27.06 National Championships Denmark - ITTASGREEN KasperNC
27.06 National Championships Estonia - ITTTAARAMÄE ReinNC
27.06 National Championships France - ITTTHOMAS BenjaminNC
27.06 National Championships Great Britain - ITTDOWSETT AlexNC
27.06 National Championships Hungary - ITTVALTER AttilaNC
27.06 National Championships Kosovo U23 - ITTSYLHASI ZaniNC
27.06 National Championships Latvia - ITTNEILANDS KristsNC
27.06 National Championships Norway - ITTLEKNESSUND AndreasNC
27.06 National Championships Russia - ITTOVECHKIN ArtemNC
27.06 National Championships Slovakia - ITTCULLY Ján AndrejNC
27.06 National Championships Turkey U23 - ITTERKEN MehmetNC
27.06 National Championships Ukraine - ITTPADUN MarkNC
27.06 National Championships Great Britain U23 - ITTQUARTERMAN CharlieNC
27.06 National Championships Ireland U23 - ITTO'LOUGHLIN MichaelNC
27.06 National Championships Slovakia U23 - ITTVLČÁK MartinNC
28.06 National Championships Azerbaijan - Road RaceASADOV ElchinNC
28.06 National Championships Bosnia and Herzegovina - ITTKARIĆ VedadNC
28.06 National Championships Finland - ITTPELTONEN Ukko IisakkiNC
28.06 National Championships Germany - ITTMARTIN TonyNC
28.06 National Championships Greece - ITTTZORTZAKIS PolychronisNC
28.06 National Championships Italy - ITTGANNA FilippoNC
28.06 National Championships Kosovo - ITTARLLATI SahitNC
28.06 National Championships Lithuania - ITTBAGDONAS GediminasNC
28.06 National Championships Lithuania U23 - ITTBENIUSIS JustasNC
28.06 National Championships Luxembourg - ITTJUNGELS BobNC
28.06 National Championships Poland - ITTBODNAR MaciejNC
28.06 National Championships Poland U23 - ITTSAJNOK SzymonNC
28.06 National Championships Portugal - ITTGONÇALVES JoséNC
28.06 National Championships Romania - ITTȚVETCOV SergheiNC
28.06 National Championships Romania U23 - ITTDIMA EmilNC
28.06 National Championships Serbia - ITTILIĆ OgnjenNC
28.06 National Championships Spain - ITTCASTROVIEJO JonathanNC
28.06 National Championships Turkey - ITTÖRKEN AhmetNC
28.06 National Championships Germany U23 - ITTHEIDEMANN MiguelNC
28.06 National Championships Luxembourg U23 - ITTGENIETS KevinNC
28.06 National Championships Portugal U23 - ITTALMEIDA JoãoNC
28.06 National Championships Spain U23 - ITTAZPARREN Xabier MikelNC
29.06 National Championships Croatia - ITTRUMAC JosipNC
29.06 National Championships Georgia - ITTKHABAZI TornikeNC
29.06 National Championships Israel - Road RaceSAGIV GuyNC
29.06 National Championships Israel U23 - Road RaceLESHEM GuyNC
29.06 National Championships Kosovo U23 - Road RaceHASANI SamirNC
29.06 National Championships Moldova - ITTRAILEANU CristianNC
29.06 National Championships Moldova U23 - ITTCOROTAS VladislavNC
29.06 National Championships North Macedonia - ITTPETROVSKI AndrejNC
29.06 National Championships Turkey - Road RaceÖRKEN AhmetNC
29.06 National Championships Croatia U23 - ITTPOTOČKI ViktorNC
29.06 National Championships Czech Republic U23 - Road RaceBARTA TomasNC
29.06 National Championships Netherlands U23 - Road RaceDEKKER DavidNC
29.06 National Championships Portugal U23 - Road RaceALMEIDA JoãoNC
29.06 National Championships Slovakia U23 - Road RaceOROS SamuelNC
29.06 National Championships Spain U23 - Road RaceURBANO CarmeloNC
30.06 National Championships Austria - Road RaceKONRAD PatrickNC
30.06 National Championships Belgium - Road RaceMERLIER TimNC
30.06 National Championships Bosnia and Herzegovina - Road RaceMAHMIC NedzadNC
30.06 National Championships Croatia - Road RaceRUMAC JosipNC
30.06 National Championships Czech Republic - Road RaceSISR FrantišekNC
30.06 National Championships Denmark - Road RaceMØRKØV MichaelNC
30.06 National Championships Estonia - Road RaceJAKIN AloNC
30.06 National Championships Finland - Road RaceVAINIONPÄÄ ArtoNC
30.06 National Championships France - Road RaceBARGUIL WarrenNC
30.06 National Championships Georgia - Road RaceKHABAZI TornikeNC
30.06 National Championships Germany - Road RaceSCHACHMANN MaximilianNC
30.06 National Championships Great Britain - Road RaceSWIFT BenNC
30.06 National Championships Greece - Road RaceFARANTAKIS StylianosNC
30.06 National Championships Hungary - Road RaceSZARKA GergelyNC
30.06 National Championships Iceland - ITTÓMARSSON IngvarNC
30.06 National Championships Ireland - Road RaceBENNETT SamNC
30.06 National Championships Italy - Road RaceFORMOLO DavideNC
30.06 National Championships Kosovo - Road RaceNUHA BlertonNC
30.06 National Championships Latvia - Road RaceSKUJIŅŠ TomsNC
30.06 National Championships Lithuania - Road RaceNAVARDAUSKAS RamūnasNC
30.06 National Championships Luxembourg - Road RaceJUNGELS BobNC
30.06 National Championships Moldova - Road RaceRAILEANU CristianNC
30.06 National Championships Netherlands - Road RaceJAKOBSEN FabioNC
30.06 National Championships North Macedonia - Road RacePETROVSKI AndrejNC
30.06 National Championships Norway - Road RaceJANSEN Amund GrøndahlNC
30.06 National Championships Poland - Road RacePALUTA MichałNC
30.06 National Championships Portugal - Road RaceMENDES JoséNC
30.06 National Championships Romania - Road RaceVULCAN Denis MarianNC
30.06 National Championships Russia - Road RaceVLASOV AleksandrNC
30.06 National Championships Serbia - Road RaceRAJOVIĆ DušanNC
30.06 National Championships Slovakia - Road RaceSAGAN JurajNC
30.06 National Championships Slovenia - Road RaceNOVAK DomenNC
30.06 National Championships Spain - Road RaceVALVERDE AlejandroNC
30.06 National Championships Sweden - Road RaceERIKSSON LucasNC
30.06 National Championships Switzerland - Road RaceREICHENBACH SébastienNC
30.06 National Championships Ukraine - Road RaceKULYK AndriyNC
30.06 National Championships Italy U23 - Road RaceFRIGO MarcoNC
30.06 National Championships Turkey U23 - Road RaceDOĞAN Halil İbrahimNC
02.07 - 06.07 Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions OlympiquesVAHTRA Norman2.2
02.07 Trofeo Città di BresciaSMARZARO Daniel1.2
03.07 - 07.07 Sibiu Cycling TourRIVERA Kevin2.1
04.07 National Championships Albania - ITTSEFA YlberNC
04.07 National Championships Albania U23 - ITTJAKU KlidiNC
05.07 National Championships Albania U23 - Road RaceJAKU KlidiNC
05.07 National Championships Russia U23 - ITTSTEPANOV AndreiNC
06.07 - 12.07 Int. Österreich-Rundfahrt-Tour of AustriaHERMANS Ben2.1
06.07 National Championships Albania - Road RaceSEFA YlberNC
06.07 - 07.07 In the steps of RomansTZORTZAKIS Polychronis2.2
07.07 National Championships Russia U23 - Road RaceFATKULLIN ValeriiNC
11.07 - 14.07 GP Internacional Torres Vedras - Trofeu Joaquim AgostinhoCASIMIRO Henrique2.2
14.07 Giro del Medio BrentaRAVANELLI Simone1.2
16.07 - 21.07 Giro Ciclistico della Valle d'Aosta Mont BlancVANSEVENANT Mauri2.2U
20.07 V4 Special Series Debrecen - IbranyPELIKÁN János1.2
20.07 V4 Special Series Vasarosnameny - NyiregyhazaAUER Daniel1.2
24.07 - 27.07 Dookola MazowszaANIOŁKOWSKI Stanisław2.2
25.07 - 28.07 Adriatica Ionica Race / Sulle Rotte della SerenissimaPADUN Mark2.1
25.07 Grand Prix CeramiCOQUARD Bryan1.1
25.07 Prueba Villafranca-Ordiziako KlasikaVALLS Rafael1.1
26.07 Gemenc Grand Prix IVALTER Attila1.2
26.07 - 28.07 Tour of KosovoKASTRANTAS Charalampos2.2
27.07 - 31.07 VOO-Tour de WallonieVLIEGEN Loïc2.HC
27.07 Gemenc Grand Prix IIPELIKÁN János1.2
28.07 Grand Prix de la ville de PérenchiesREYNDERS Jens1.2
30.07 - 02.08 Tour de SerbiaSALVADOR Enrico2.2
31.07 Circuito de GetxoABERASTURI Jon1.1
31.07 - 11.08 Volta a Portugal SantanderRODRIGUES João2.1
31.07 - 04.08 Tour AlsacePIDCOCK Thomas2.2
02.08 National Championships Greece U23 - ITTSTAVRAKAKIS GeorgiosNC
02.08 - 05.08 Kreiz Breizh ElitesPAASSCHENS Mathijs2.2
02.08 - 11.08 Tour Cycliste International de la GuadeloupeGUILLONNET Adrien2.2
03.08 Hansa Bygg Kalmar Grand Prix Road RaceVAHTRA Norman1.2
04.08 National Championships Greece U23 - Road RaceVILA EmilianoNC
04.08 GP KranjKUMP Marko1.2
07.08 European Continental Championships - Mixed Relay TTTNetherlandsCC
07.08 - 10.08 Cycling Tour of SzeklerlandRAPP Jonas2.2
08.08 European Continental Championships - ITTEVENEPOEL RemcoCC
08.08 European Continental Championships U23 - ITTPRICE-PEJTERSEN JohanCC
10.08 European Continental Championships U23 - Road RaceDAINESE AlbertoCC
11.08 European Continental Championships - Road RaceVIVIANI EliaCC
11.08 Slag om NorgVERMELTFOORT Coen1.1
11.08 Antwerpse HavenpijlNEVENS Tibo1.2
11.08 Gran Premio Sportivi di Poggiana - Trofeo Bonin CostruzioniMAZZUCCO Fabio1.2U
13.08 - 17.08 Vuelta a BurgosSOSA Iván Ramiro2.HC
14.08 National Championships Sweden - ITTLUDVIGSSON TobiasNC
15.08 - 18.08 Arctic Race of NorwayLUTSENKO Alexey2.HC
15.08 - 18.08 Czech Cycling TourIMPEY Daryl2.1
15.08 Puchar MonVAHTRA Norman1.2
15.08 - 25.08 Tour de l'AvenirFOSS Tobias2.Ncup
16.08 Gp Capodarco Comunita Di CapodarcoZANA Filippo1.2U
17.08 Memorial Henryka LasakaVAHTRA Norman1.2
17.08 National Championships Belgium U23 - Road RaceVERMEERSCH FlorianNC
18.08 Fyen Rundt - Tour of FunenQUAADE Rasmus1.2
18.08 La Poly NormandeCOSNEFROY Benoît1.1
18.08 Puchar Uzdrowisk KarpackichMANDRYSCH John1.2
20.08 GP Stad ZottegemHAVIK Piotr1.1
20.08 Grand Prix des MarbriersCLAYTON Damien1.2
21.08 - 25.08 PostNord Danmark Rundt - Tour of DenmarkLARSEN Niklas2.HC
21.08 - 24.08 Tour du Limousin - Nouvelle AquitaineCOSNEFROY Benoît2.1
21.08 Veenendaal-Veenendaal ClassicDEMPSTER Zak1.1
23.08 National Championships France U23 - Road RaceDELACROIX TheoNC
24.08 National Championships France U23 - ITTGUERNALEC ThibaultNC
25.08 Schaal Sels Merksem / Johan Museeuw ClassicVIVIANI Attilio1.1
27.08 - 30.08 Tour Poitou-Charentes en Nouvelle AquitaineLAPORTE Christophe2.1
28.08 Druivenkoers - OverijseDE KLEIJN Arvid1.1
29.08 - 01.09 Deutschland TourSTUYVEN Jasper2.HC
31.08 Omloop Mandel-Leie-Schelde MeulebekeBONIFAZIO Niccolò1.1
01.09 Grote Prijs Jef Scherens - Rondom LeuvenBONIFAZIO Niccolò1.1
01.09 Croatia- SloveniaKUMP Marko1.2
01.09 Grand Prix International de la ville de Nogent-sur-OiseVERMEULEN Emiel1.2
04.09 - 07.09 Giro della Regione Friuli Venezia GiuliaCHAMPOUSSIN Clément2.2
06.09 Hafjell TTBJERG Mikkel1.2
07.09 Brussels Cycling ClassicEWAN Caleb1.HC
07.09 - 14.09 OVO Energy Tour of BritainVAN DER POEL Mathieu2.HC
07.09 Lillehammer GPLARSEN Niklas1.2
07.09 - 08.09 Tour of Central AnatoliaÖRKEN Ahmet2.2
08.09 GP de Fourmies / La Voix du NordACKERMANN Pascal1.HC
08.09 Antwerp Port Epic / Sels TrophyDE GENDT Aimé1.1
08.09 Chrono Champenois Masculin InternationalBJERG Mikkel1.2
08.09 Gylne GutuerSKJERPING Kristoffer1.2
11.09 - 15.09 Turul RomanieiMOLENAAR Alex2.1
12.09 Fatih Sultan Mehmet Edirne RaceBALKAN Onur1.2
14.09 Coppa Agostoni - Giro delle BrianzeRIABUSHENKO Alexandr1.1
14.09 De KustpijlVAN DER KOOIJ Bas1.2
15.09 Coppa Bernocchi - GP BPMBAUHAUS Phil1.1
15.09 Duo NormandRiwal Readynez Cycling Team1.1
15.09 Tour du DoubsKÜNG Stefan1.1
15.09 Int. Raiffeisen Grand Prix Gratwein-StraßengelPATERSKI Maciej1.2
18.09 Giro della Toscana - Memorial Alfredo MartiniVISCONTI Giovanni1.1
18.09 Grand Prix de WallonieNEILANDS Krists1.1
18.09 - 21.09 Okolo Slovenska / Tour de SlovaquieLAMPAERT Yves2.1
19.09 Coppa Sabatini - Gran Premio città di PeccioliLUTSENKO Alexey1.1
20.09 Kampioenschap van VlaanderenSTEIMLE Jannik1.1
20.09 Grand Prix ErciyesSHUMOV Nikolai1.2
21.09 Primus ClassicTHEUNS Edward1.HC
21.09 Memorial Marco PantaniLUTSENKO Alexey1.1
21.09 - 22.09 Tour of KayseriBALKAN Onur2.2
22.09 Gooikse PijlACKERMANN Pascal1.1
22.09 Grand Prix d'Isbergues - Pas de CalaisPEDERSEN Mads1.1
22.09 Trofeo MatteottiTRENTIN Matteo1.1
24.09 World Championships U23 - ITTBJERG MikkelWC
24.09 Ruota d'Oro - GP Festa del PerdonoVENCHIARUTTI Nicola1.2U
25.09 World Championships - ITTDENNIS RohanWC
25.09 Omloop van het Houtland LichterveldeWALSCHEID Max1.1
27.09 - 29.09 Konya Tour of MevlanaÖZGÜR Batuhan2.2
27.09 World Championships U23 - Road RaceBATTISTELLA SamueleWC
29.09 Paris-Chauny (classique)TURGIS Anthony1.1
01.10 - 06.10 CRO RaceYATES Adam2.1
03.10 Sparkassen Münsterland GiroHODEG Álvaro José1.HC
05.10 Giro dell'EmiliaROGLIČ Primož1.HC
05.10 Tour de l'EurométropoleALLEGAERT Piet1.HC
06.10 Gran Premio Bruno BeghelliCOLBRELLI Sonny1.HC
06.10 La DH Famenne Ardenne ClassicCLAEYS Dimitri1.1
06.10 Tour de VendéeSARREAU Marc1.1
06.10 Il Piccolo LombardiaBAGIOLI Andrea1.2U
08.10 Tre Valli VaresineROGLIČ Primož1.HC
08.10 Binche - Chimay - Binche / Mémorial Frank VandenbrouckeVAN ASBROECK Tom1.1
09.10 Milano-TorinoWOODS Michael1.HC
10.10 Gran PiemonteBERNAL Egan1.HC
10.10 Paris-BourgesSARREAU Marc1.1
12.10 Tacx Pro Classic / Ronde van ZeelandGROENEWEGEN Dylan1.1
13.10 Paris - Tours EliteWALLAYS Jelle1.HC
13.10 Memorial Rik Van Steenbergen / Kempen ClassicDE BONDT Dries1.1
13.10 Fatih Sultan Mehmet Kirklareli RaceÖRKEN Ahmet1.2
20.10 Chrono des NationsVAN EMDEN Jos1.1
20.10 Chrono des Nations U23DE PLUS Jasper1.2U
All information and specifications shown on this website are based upon the latest available information provided by race organizations, teams and riders. No rights can be withdrawn from rankings, results or statistics as presented on this website.   0.19098 sec.